пʼятниця, 16 червня 2017 р.

"Коли війна прийшла в наш дім"

Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 років, яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення своєї держави. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога, звільнивши нашу державу.
Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.
         Антонівська сільська бібліотека до Дня Перемоги оформила виставку – спогад «Живе в народі пам'ять вічна» та прийняла участь в мітингу – реквієму «Коли війна прийшла в наш дім».
72 роки відділяє нас від грізних днів Великої Вітчизняної війни, але ніколи не забути людству тих страшних років. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів. Герої не вмирають. Вічно житимуть у нас в серцях. Ніхто не забутий, і ніщо не забуто!Немає коментарів:

Дописати коментар